Xtrend ET8000

Přijímač Xtrend ET8000 je vlastně odlehčená verze přijímače Xtrend ET10000. Řadí se do highend skupiny linuxových satelitních přijímačů. Vzhledově zůstává věrný designu Xtrendu a je dodáván ve stříbrné barvě. Xtrend ET8000 se vyznačuje výkonným hardwarem a velmi dobrou kvalitou obrazu.

XtrendET8000_1.jpg

Prostřednictvím tohoto FULL HD, digitálního, linuxového, satelitního přijímače můžete sledovat satelitní vysílání v HD i SD rozlišení. Přijímač standardně zabudované dva vyměnitelné satelitní PNP tunery a další jeden volný slot, který si můžete doplnit o další PNP vyměnitelný tuner v provedení DVBS / S2 satelitní, nebo hybridní DVBT / T2 / C terestriální a kabelový v jednom, a tím rozšířit příjem vysílání o kabelové, nebo pozemní cestou, takže můžete mít přijímač na trojtunerový.

XtrendET8000_2.jpg

Přijímač pohání dvoutunerový MIPS procesor Broadcom 7424 o frekvenci 1,3GHz (DUAL 3000MIPS) doplněný o velkou operační paměť 1GB RAM DDR a 512MB NAND Flash (má narozdíl od Xtrendu ET10000 o polovinu menší flash i operační paměť).

XtrendET8000_3.jpg

Pro dekódování Xtrend ET8000 zabudované dvě UNI čtečky dekódovacích karet a dva CI sloty pro vložení dekódovacích CI modulů. Pro zobrazování informací má na předním panelu alfanumerický VFD displej zobrazující datum, čas a také název programu.

XtrendET8000_5.jpg

Xtrend ET8000 můžete připojit ke internetové síti pomocí gigabitového ethernetu, USB wifi adaptéru, nebo USB 3G modemu.

Pro připojení USB komponentů přijímač k dispozici 3 USB 2.0 porty.

Do přijímače můžete zabudovat interní 2.5 , nebo 3,5SATA HDD. Přijímač disponuje i konektorem pro připojení eSATA HDD.

Přijímač podporuje i funkci PIP (obraz v obraze i HD programů).

O chod přijímače Xtrend ET8000 se stará ověřený linuxový operační systém Enigma2, která má mnoho vymožeností jako:

 

  • stream TV vysílání přes internetovou síť do PC, smartphonu, nebo tabletu
  • instalace pluginů tím si rozšíříte multimediálnosti přijímače o různé programy IPTV a jiné.
  • instalace skinů tím si můžete měnit různé vzhledy zobrazení menu přijímače.
  • HbbTV
  • webbrowser
  • teletext
  • nahrávání a přehrávání se síťového disku přes internetovou síť přes protokoly SAMBA / DLNA
  • je toho ještě mnohem víc

Přijímače Xtrend mají velmi dobrou softwarovou podporu od několika vývojářů Enigmy 2: OpenPLI, OpenATV, Open XTA, Xtrend Alliance a další.

Přijímačem můžete nahrávat více programů najednou a to na USB klíč, USB HDD, eSATA HDD, interní nebo síťový HDD. Také můžete využít funkci Thimeshift (nahrávání s časovým posunem) pozastavit právě vysílaný program a znovu spustit od místa pozastavení a pod.

Přijímačem můžete přehrávat multimediální soubory hudbu, video, obrázky z USB klíče, USB HDD, eSATA HDD, interního nebo síťového HDD.

 

Recenze přijímače Xtrend ET8000

Kúpiť prijímač Xtrend ET8000 Vstup do e-shopu Kúpiť PNP tuner DVB-T2/C Xtrend ET8000 Vstup do e-shopu Kúpiť PNP tuner DVB-S2 Xtrend ET8000 Vstup do e-shopu