Xtrend ET9500

Přijímač Xtrend ET9500 se řadí se do Highend třídy linuxových satelitních přijímačů. Přijímač typický vzhled Highend přijímačů Xtrend, je dodáván v černé barvě. Xtrend ET9500 se vyznačuje dostatečně výkonným hardwarem a velmi dobrou kvalitou obrazu.

X-Trend_ET_9500.jpg

Prostřednictvím tohoto FULL HD, digitálního, linuxového, satelitního přijímače můžete sledovat satelitní vysílání v HD i SD rozlišení.

Přijímač pohání dvoujádrový Mipsel procesor BCM7405 o frekvenci 405 MHz / 1100 DMIPS doplněn o operační paměť 512 MB DDR3 RAM a 256MB flash paměti.

 

X-Trend_ET-9500_4.jpg

Xtrend ET9500 je dvoutunerový přijímač osazen dvěma vyměnitelnými satelitními DVBS2 tunery. Ke přijímači lze dokoupit a osadit kabelový digitální DVBC a DVBS2 satelitní tuner.

Pro dekódování Xtrend ET9500 zabudované dvě UNI čtečky dekódovacích karet a dva CI sloty pro vložení dekódovacích CI modulů.

 

X-Trend_ET-9500_3.jpg

Pro zobrazování informací má na předním panelu alfanumerický VFD displej zobrazující různé, datum, čas a také název stanice.

Xtrend ET9500 můžete připojit ke internetové síti pomocí 100 Mbitového ethernetu, USB wifi adaptéru, nebo USB 3G modemu.

 

X-Trend_ET-9500_2.jpg

Pro připojení USB komponentů přijímač k dispozici jeden přední USB 2.0 port a dva zadní porty USB 2.0 do kterého můžete připojit USB komponety a i konektor eSATA do kterého můžete připojit eSATA HDD. Do přijímače je možné zabudovat interní 2.5 , nebo 3,5SATA HDD.

Přijímač podporuje funkci PIP (SD programů).

O chod přijímače Xtrend ET9500 se stará ověřený linuxový operační systém Enigma2, která má mnoho vymožeností jako:

 

  • stream TV vysílání přes internetovou síť do PC, smartphonu, nebo tablet.
  • instalace pluginů tím si rozšíříte multimediálnosti přijímače o různé programy IPTV a jiné.
  • instalace skinů tím si můžete měnit různé vzhledy zobrazení menu přijímače.
  • nahrávání a přehrávání se síťového disku přes internetovou síť přes protokoly SAMBA / DLNA
  • HbbTV
  • webbrowser
  • teletext
  • je toho ještě mnohem víc

Přijímače Xtrend mají velmi dobrou softwarovou podporu od několika vývojářů Enigmy 2: OpenPLI, OpenATV, Open XTA, Xtrend Alliance a další.

Přijímačem můžete nahrávat více programů najednou a to na USB klíč, USB HDD, eSATA HDD, interní nebo síťový HDD. Také můžete využít funkci Thimeshift (nahrávání s časovým posunem) pozastavit právě vysílaný program a znovu spustit od místa pozastavení a pod.

Přijímačem můžete přehrávat multimediální soubory hudbu, video, obrázky z USB klíče, USB HDD, eSATA HDD, interního nebo síťového HDD.

 

Recenze přijímače Xtrend ET9500

Kúpiť tuner DVB-S2 Xtrend ET9500 Vstup do e-shopu Kúpiť tuner DVB-C Xtrend ET9500 Vstup do e-shopu Kúpiť prijímač Xtrend ET9500 Vstup do e-shopu